چاپ کارت اسکرچ / چاپ لیبل اسکرچ

/, عنوان/چاپ کارت اسکرچ / چاپ لیبل اسکرچ

درصورتی که خراش را با استفاده از چاقو یا اجسام خیلی تیز انجام دهید و در اثر بی احتیاطی قسمتی از رمز از بین برود جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ زیرا با توجه به این که رمزهای تولید شده در اختیار تولید کننده محصول قرار دارد می‌توانید از او کمک بگیرید و به رمز دسترسی داشته باشید!

جنس مقوای استفاده شده در چاپ کارت اسکرچ

اگر نکات امنیتی را در رابطه با چاپ لیبل اسکرچ را رعایت کرده باشید اما از مقوای مناسبی جهت چاپ برچسب استفاده نکرده باشید ممکن است که در اثر حمل و نقل لیبل اسکرچ مخدوش شود!

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که در فرآیند چاپ لیبل اسکرچ به این نکته توجه داشته باشید که از مقواهای با کیفیت با رنگ‌های مناسب استفاده شود.

طراحی‌های زیبا بر روی کارت و لیبل اسکرچ

بسیاری از تولید کنندگان علاقه‌مند هستند که بر روی کارت و لیبل اسکرچ ارائه ‌شده لوگوی شرکت آن‌ها نیز درج شود. درصورتی که نیازمند چاپ لوگوی مد نظرتان بر روی لیبل هستید می‌توانید این امر را با شرکت ارائه دهنده خدمات چاپ لیبل اسکرچ در میان بگذارید تا بتوانید کارت رمزدار مد نظر را مطابق با نیازتان دریافت نمایید.

چاپ کارت اسکرچ- لیبل اسکرچ

رنگ بندی در چاپ لیبل اسکرچ

لیبل های اسکرچ ارائه‌شده در بازار ممکن است از رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، مشکی یا خاکستری برخوردار باشند. رنگ بندی لیبل های اسکرچ این امکان را فراهم می‌کند که رنگ آن‌ها را مطابق با رنگ کارت چاپ شده انتخاب نمایید تا کارت اسکرچ از جذابیت ظاهری بیشتری برخوردار باشد.

چاپ کارت اسکرچ در انواع گوناگون

در ادامه چند مدل کارت اسکرچ متنوع معرفی شده است. تا هنگام ثبت سفارش کارت‌های رمزدار گوناگون دچار تردید نشوید و با آگاهی بیشتری  نوع کارت را انتخاب نمایید.

  • کارت‌های قرعه کشی
  • کارت‌های فعال سازی نرم افزارها و محصولات متنوع
  • کارت‌های شارژ ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه
  • کارت‌های تضمین اصالت کالاهای خریداری شده به عنوان مثال کارت رمز دار لوازم بهداشتی یا لوازم خانگی

 

بایانگاه با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا خدمات چاپ لیبل اسکرچ را به بهترین نحو و با مناسب‌ترین هزینه ارائه می‌کند. بنابراین با اطمینان خاطر کامل می‌توانید کارت‌های رمزدار را در اختیار مشتریانتان قرار دهید و رضایت آن‌ها را به دست بیاورید.

جهت مشاهده نمونه کارهای چاپ اسکرچ اینجا کلیک کنید.

چاپ کارت اسکرچ این امکان را برای تولید کنندگان فراهم می‌کند که  کارت قرعه کشی محصول را به صورت رمز گذاری شده در بیاورند تا تنها مصرف کننده نهایی بتواند از آن استفاده کند. همچنین جهت تولید کارت‌های رمزداری مانند کارت‌های شارژ موبایل و… از این برچسب­ها استفاده می‌شود.

شاید در نظر اول نیازی نباشد که از لیبل اسکرچ در کارت‌های رمزدار استفاده شود! زیرا این کارت‌ها تنها در اختیار مالک اصلی قرار می‌گیرند؛ اما اگر کارت قرعه کشی، کارت پرسنلی یا کارت شارژی که به تازگی خریداری کرده‌اید به طور کاملاً اتفاقی گم شده باشد ممکن است فرد دیگری از آن استفاده کند!

چاپ کارت اسکرچ-لیبل اسکرچمشاهده نمونه کارهای اسکرچ

وجود این برچسب سو استفاده افراد دیگر را غیرممکن می‌کند، زیرا تنها درصورتی می‌توانند به کد زیر برچسب دسترسی داشته باشند که آن را خراش دهند!

بنابراین لیبل اسکرچ جهت افزایش امنیت یک کارت اختصاصی ارائه می‌شود تا کاربر بتواند با آسودگی خاطر کامل از آن استفاده کند.

چاپ کارت اسکرچ-لیبل اسکرچ

رمزنگاری در چاپ کارت اسکرچ

هنگام چاپ اسکرچ بر روی کارت باید قبل از هر چیزی اعداد و حروف زیر لیبل اسکرچ به صورت رندم و ترکیبی تولید شوند؛ زیرا در صورتی که اعداد تصادفی تولید نشده باشند حدس آن‌ها ساده خواهد بود و پنهان کردن اعداد اهمیت چندانی نخواهد داشت!

دستگاه تولید اعداد رندم در اختیار تولید کننده لیبل اسکرچ قرار دارد و در هنگام چاپ کارت‌های اسکرچ متنوع از رمزهای گوناگون استفاده می‌شود. بنابراین نگرانی از بابت دسترسی سایرین به این رمزها وجود نخواهد داشت.

 

اهمیت کیفیت لیبل اسکرچ

ممکن است در نظر اول لیبل اسکرچ یک لیبل یک بار مصرف ساده به نظر برسد و طراحی و چاپ آن اهمیت زیادی نداشته باشد؛ اما پس از این که لیبل بر روی کارت قرار گرفت باید کاربر بتواند به راحتی آن را به وسیله یک سکه یا وسیله نوک تیز خراش دهد و به رمز دسترسی داشته باشد.

اگر پوشش اسکرچ به درستی بروی کارت قرار نگرفته باشد ممکن است در اثر خراشیدگی رمزهای درج شده در زیر برچسب از بین بروند و کارت دیگر قابل استفاده نباشد.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.