طراحی کاتالوگ در تهران

/طراحی کاتالوگ در تهران

این تفاوت زمانی آشکار خواهد شد که شما کاتالوگ یا بروشور را تحویل بگیرید؛ زیرا بروشور توضیحات کاملی درباره یک محصول دارد و تمام قسمت‌ها را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می­دهد.

در حقیقت بروشور را می‌توان دفترچه راهنمایی برای عملکرد یک محصول در نظر گرفت که حتی ممکن است همراه کالا درون بسته بندی عرضه شود؛ اما کاتالوگ صرفاً جهت تبلیغ استفاده می‌شود و به جای ویژگی‌های یک محصول به معرفی چندین مدل متنوع از آن که دارای تفاوت­های بخصوصی هستند می‌پردازد.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم هنگام ثبت درخواست طراحی کاتالوگ در تهران از مشاورین توانمند بایانگاه که در این زمینه فعالیت می‌کنند کمک بگیرید. تا بتوانید مطابق نیازتان یک کاتالوگ یا بروشور را با بهترین کیفیت ممکن دریافت کنید.

 

سفارش طراحی کاتالوگ

سفارش طراحی کاتالوگ در تهران با توجه به این که شرکت‌های تبلیغاتی زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند ممکن است بسیار دشوار باشد؛ زیرا کاتالوگ ارائه شده همان‌گونه که می‌تواند در فروش بیشتر محصولات تأثیر گذار باشد، با وجود طراحی نادرست می‌تواند خریدار را برای همیشه از انتخاب کالای مورد نظر منصرف کند.

انسان‌ها با توجه به خاصیت زیبا پسندانه ای که دارند ابتدا محو جلوه‌های خلاقانه بصری استفاده شده در کاتالوگ می‌شوند. سپس آن را برای تماشا کردن انتخاب می‌کنند؛ بنابراین کاتالوگی که ترکیب رنگ‌های روی جلد آن به درستی انتخاب نشده باشد نمی‌تواند مشتریان را به سوی خود جذب کند.

 

طراحی کاتالوگ در تهران

 

سعی کنید بر روی کاتالوگ تصاویری را به کار بگیرید که در نگاه اول بیننده ا مجذوب کنند. برانگیخته کردن این حس کنجکاوی سبب می‌شود که مخاطب بدون این که متوجه باشد کاتالوگ را انتخاب کند و ساعت‌ها محو تماشای آن باشد.

هنگام سفارش طراحی کاتالوگ در تهران، چاپ لوگو را فراموش نکنید! زیرا مشتری محصولات را با این لوگو خواهد شناخت و هنگام خرید به وجود این نشان بر روی کالاها توجه خواهد کرد.

 

 

 

طراحی کاتالوگ در تهران بنا بر خواست مشتری و مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا انجام می‌شود. با وجود این که امروزه از فناوری‌های نوین برای معرفی محصولات جدید استفاده می‌شود. طراحی و چاپ یک کاتالوگ خاص و ویژه می‌تواند سودآوری خوبی را نصیب فروشندگان کند.

زیرا کاتالوگ‌ها معمولاً به صورت یک کتابچه کوچک عرضه می‌شوند که در آن‌ها محصولات در دنیایی از رنگ‌ها و مدل‌ها عرضه شده‌اند. هر کاتالوگ می‌تواند مدل‌های متنوع یک محصول و ویژگی‌های اصلی آن‌ها را معرفی کند؛ بنابراین مشتری به راحتی می‌تواند مدل دلخواهش را انتخاب کند و سفارش دهد، بدون این که دغدغه‌ای درباره رنگ ­بندی و ویژگی‌های آن داشته باشد.

طراحی کاتالوگ در تهران به گونه‌ای صورت می‌پذیرد که محصولات با بهترین رنگ بندی‌ها بر روی کاغذهای با کیفیت چاپ شوند. تا مشتری هنگام تماشای کاتالوگ پوشاک تصور کند که یک مجله مد را بررسی می‌کند و از ورق زدن و دیدن مدل‌های متنوع لذت ببرد.

 

طراحی کاتالوگ در تهران

 

 

اصول طراحی کاتالوگ حرفه‌ای

طراحی یک کاتالوگ بدون رعایت اصول حرفه‌ای نمی‌تواند آنچنان که باید و شاید مورد توجه واقع شود و مشتریان بدون نیم نگاهی از کنار آن عبور می‌کنند و کاتالوگ رقبا را جهت بررسی محصولات انتخاب می‌کنند.

بنابراین در طراحی کاتالوگ در تهران بنا بر نوع محصولاتی عرضه شده، ابعاد مناسبی برای ورق‌های کاتالوگ در نظر گرفته می‌شود. همچنین رنگ‌ها و پس زمینه نیز به گونه‌ای انتخاب می­شوند که  کاتالوگ جذاب به نظر برسد.

به عنوان مثال برای معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی رنگ‌های صورتی، آبی و سبز ملایم می‌توان احساس لطافتی که لوازم آرایش به خریداران هدیه می‌کنند را به معرض نمایش بگذارد.

مطابق اصول طراحی کاتالوگ در تهران باید برای طراحی کاتالوگ تبلیغاتی کمتر از نوشته‌ها استفاده شود؛ زیرا کاتالوگ‌ها معمولاً به عنوان دفترچه راهنمای تصویری در نظر گرفته می‌شوند و تا هر اندازه تصاویر چاپ شده در آن‌ها باکیفیت‌تر باشد، جذابیت کاتالوگ نیز افزایش پیدا می‌کند. برای معرفی محصولات تنها چند قابلیت مهم و کلیدی به صورت تیتروار در کنار آن­ها ذکر می‌شوند تا مشتری اطلاعات نسبتاً کلی درباره محصولات عرضه شده داشته باشد.

طراحی کاتالوگ و بروشور

هنگامی که نمونه‌های طراحی کاتالوگ در تهران را بررسی می‌کنید. به خوبی می‌توانید تفاوت طراحی کاتالوگ و بروشور را تشخیص دهید. بسیاری از مشتریان تصور می‌کنند که کاتالوگ و بروشور تفاوت چندانی ندارند و موقع ثبت سفارش ممکن است یکی از این دو گزینه را بدون توجه به قابلیت آن‌ها انتخاب کنند.