طراحی لوگو

ما در بایانگاه با طراحی لوگوی حرفه‌ای کسب و کارتان را به گونه‌ای معرفی می‌کنیم تا برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار باشد. به گونه‌ای که مشتری با یکبار دیدن لوگو تصویری یا لوگو نوشتاری طراحی شده هیجان زده شود و خدمات مورد نظرش را بدون لحظه‌ای تردید از برند صاحب لوگو درخواست کند!

اگر لوگوی مناسبی طراحی کنید به خوبی می‌توانید سهم عمده ای از سود بازار را از آن خود کنید؛ زیرا در دنیایی که تبلیغات حرف اول را میزند بدون شک طراحی لوگو حرفه‌ای می‌تواند ماندگاری برندتان را در طول سالیان متوالی تضمین کند!

شناسایی نوع کسب و کار جهت طراحی لوگو

قبل از طرحی لوگو، تیم حرفه‌ای ما نیازسنجی‌های اولیه را درباره نوع کسب و کار و محصولات یا خدماتی که عرضه می‌شود انجام می‌دهد. لوگوی طراحی شده بنا بر نیازسنجی‌های انجام شده با رنگ و طرحی اختصاصی و منحصر به فرد ارائه می‌شود. این مرحله مهم‌ترین گام طراحی لوگو است زیرا شناخت دقیق نوع کسب و کار ماندگاری لوگو را همیشگی می‌کند!

همفکری با مشتری در طراحی لوگو

در نظر اول شاید تنها نظر کارشناسان حرفه‌ای درباره طراحی لوگو مطرح باشد! اما این مشتری است که قصد دارد از لوگو طرحی شده جهت معرفی برندش استفاده کند. تیم ما بعد از نیازسنجی اولیه با همفکری مشتری و دریافت اطلاعات بیشتر طراحی اولیه لوگو را  انجام می­دهد و تغییرات لازم در طول طراحی اعمال می‌گردد.

طراحی لوگو بدون محدودیت در رنگ بندی و نوع طرح

با اعتماد به بایانگاه می‌توانید لوگوی منحصر به فرد با هر رنگ و طرحی که به آن علاقه مند هستید داشته باشید. تیم حرفه ای ما انعطاف پذیری زیادی در برآورده کردن خواسته‌های شما دارد و سعی دارد لوگوهایی جذاب طراحی کند. لوگوهای ما یونیک و منحصر به فرد هستند و با اقتباس از طراحی‌های تکراری ارائه نمی‌شوند! بنابراین کافی است هر ایده ای در ذهنتان دارید با تیم طراحی ما در میان بگذارید و لوگوی خاص و یونیک مد نظرتان را تحویل بگیرید. ما از ایده‌های جدید و خلاقانه استقبال می‌کنیم!

0

تعداد پروژه های انجام شده

0

تعداد مشتریان

0

سال سابقه کار

طراحی لوگو با صرف زمان و هزینه مناسب

بسیاری از صاحبان شرکت‌ها عجله دارند قبل از عرضه محصولاتشان به بازار طراحی لوگو اختصاصی خودشان را انجام دهند. تیم بایانگاه با کادری مجرب و حرفه‌ای سعی در برآورده کردن خواسته مشتری به بهترین نحو ممکن را دارد.

کافی است میزان هزینه و زمان‌بندی مدنظرتان را جهت طراحی یک لوگو مناسب با ما در میان بگذارید تا بتوانید در زمان تعیین شده بهترین لوگو را با هزینه‌ای مناسب تحویل بگیرید.

اگر قصد دارید لوگویی جذاب داشته باشید می‌توانید نمونه کارهای ارائه شده ما را در قسمت طراحی لوگو مشاهده کنید و با علاقه کامل با ما همکاری داشته باشید. هدف ما جلب رضایت مشتری و معرفی شرکت وی به بهترین نحو ممکن است.

محبوبیت شرکت و طراحی لوگو

یکی از مهم‌ترین اصول طراحی لوگو معرفی شرکت‌های جدید با لوگو اختصاصی است. همان‌طور که برندهای گوناگون با یک لوگو خاص و اختصاصی معرفی شده‌اند، طراحی لوگو جهت شرکت‌های تازه تأسیس بسیار حایز اهمیت است. زیرا پس از موفقیت وشناخته شدن ممکن است دیگر نتوانید لوگو را تغییر دهید زیرا مشتریان شما را با لوگوی همیشه ماندگارتان خواهند شناخت! بنابراین هر اندازه در امر طراحی لوگو وقت صرف کنید و از یک تیم قدرتمند کمک بگیرید آینده‌ای درخشان‌تر خواهید داشت!

طراحی لوگو مناسب جهت استفاده در زمینه‌های مختلف

یک لوگو تنها نباید با هدف تبلیغ بر روی بیلبورد یک مغازه یا شرکت طراحی شود! بلکه مهم‌ترین اصل در طراحی لوگو کاربرد آن در زمینه های مختلف است. بسیاری از شرکت‌ها از لوگو طراحی شده در قسمت مهر شرکت و سررسیدها و… استفاده می‌کنند. بنابراین لوگو باید خوانا باشد!

همچنین رنگ بندی و کیفیت لوگو نیز باید مناسب باشد تا با استفاده از آن مشتری بتواند در فضاهای مجازی برندش را معرفی کند.

کارشناسان بایانگاه به اصول طراحی یک لوگو جهت استفاده در تمامی زمینه‌های مختلف واقف هستند. بنابراین لوگو عرضه شده با استفاده از جدیدترین متدهای روز طراحی می‌شود تا مشتری بتواند از آن در زمینه‌های گوناگون جهت تبلیغات مد نظرش استفاده کند.

طراحی انواع لوگو مطابق با سلیقه مشتری

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که به جای طراحی لوگو نوشتاری از طرحی لوگو تصویری جهت معرفی برندشان بهره بگیرند. تأثیرگذاری تصاویر خارق‌العاده است! اما اگر تصویر و متن را در کنار هم استفاده کنید و مقداری طرح‌های انتزاعی نیز در آن به کار ببرید لوگوی طراحی شده بی‌نظیر خواهد شد!

بایانگاه انواع لوگوهای متنوع را بنا بر سلیقه مشتری طراحی می‌کند. به گونه‌ای که شما می‌توانید از یک لوگو نوشتاری خاص جهت معرفی برندتان استفاده کنید یا با طراحی لوگو تصویری وارد عرصه رقابت در بازار شوید!

 

 

توجه داشته باشید شما می توانید قبل از طراحی لوگو جهت مشاوره با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمایید.

نمونه کارها

طراحی لوگو

طراحی لوگو

...

طراحی لوگو شامخ فرابر

طراحی لوگو شامخ فرابر

شرکت حمل و نقل بین المللی سال طراحی :...

طراحی لوگو  زیست اندیشان

طراحی لوگو زیست اندیشان

شرکت بازیافت سال طراحی : 1386...

طراحی لوگو آراد کاوش پی

طراحی لوگو آراد کاوش پی

شرکت تولید کننده تجهیزات خطوط هوایی سال طراحی:1396...

طراحی لوگو صحاح سازه

طراحی لوگو صحاح سازه

شرکت ساختمانی سال طراحی :...

طراحی لوگو تیم کار پرشیا

طراحی لوگو تیم کار پرشیا

شرکت بازرگانی سال طراحی : 1385...

طراحی لوگو انتشارات کارور

طراحی لوگو انتشارات کارور

انتشارات سال طراحی : 1380...

طراحی لوگو شرکت پارمیس

طراحی لوگو شرکت پارمیس

دکوراسیون داخلی سال طراحی :...

طراحی لوگو آذین تیپ اصفهان

طراحی لوگو آذین تیپ اصفهان

شرکت بازرگانی سال طراحی : 1385...

طراحی نشان

طراحی نشان

1...

طراحی لوگو شهدناب طوبی

طراحی لوگو شهدناب طوبی

تولید عسل طبیعی سال طراحی : 1387...

طراحی نشان شرکت بازرگانی umealven

طراحی نشان شرکت بازرگانی umealven

سال طراحی : 1392...

جهت مشاهده سایر نمونه کارهای طراحی لوگو اینجا کلیک نمایید.

برخی از مشتریان ما

بلاگ

آشنایی کلی با بسته بندی محصولات

تا در عین زیبایی بتواند در بازار رقابت با دیگران پیشی بگیرد. بسته بندی محصولات اهمیت یک نام...

تماس با ما

تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، پلاک 99، طبقه چهارم، واحد 7
88747014
88765129
09121581165