طراحی لوگو در تهران – آتلیه طراحی و چاپ

/, طراحی لوگو, طراحی نشان/طراحی لوگو در تهران – آتلیه طراحی و چاپ

طراحی لوگو منو گرام

لوگو مونوگرام به عنوان یک طراحی لوگو خاص در نظر گرفته می‌شود، این نمونه از لوگو زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نام برند بسیار طولانی باشد و خلاصه سازی نام نتواند مفهوم کلی آن را منتقل کند. در طراحی لوگو  از حروف اولیه یا خلاصه شده نام برند، جهت طراحی لوگو مونو گرام استفاده می‌شوند. از میان لوگوهای مونو گرام می‌توان به لوگو اچ پی، وردپرس و ال جی اشاره کرد.

 

طراحی لوگو

طراحی لوگو ترکیبی

در طراحی لوگو ترکیبی می‌توان از متن و تصویر در کنار یکدیگر استفاده کرد، تا قدرت انتقال مفهوم قوی‌تر باشد. در طراحی لوگو در تهران جهت طراحی لوگوهای ترکیبی از حروف نام شرکت و تصویر اختصاصی مرتبط با محصولات شرکت استفاده می‌شود، تا لوگوی طراحی شده در نظر مشتری جذاب‌ و منحصر به فرد به نظر برسد و بیان‌گر عملکرد کلی برند باشد.

از میان لوگوهای ترکیبی می‌توان به لوگو برند مشهور سیسکو اشاره کرد، در طراحی این لوگو ترکیبی، نام برند سیسکو به همراه سیگنال‌های دیجیتال که نشان دهنده محصولات تولید شده این کمپانی است به تصویر کشیده شده است، اما مفهوم خاصی نیز در طراحی این لوگو نهفته است، سیگنال‌های طراحی شده شبیه به پل مشهور گلدن گیت در سان فرانسیسکو طراحی شده‌اند، تا در قالب یک لوگو محل قرار گیری برند سیسکو نیز به نمایش گذاشته شود.

طراحی لوگو در تهران

طراحی لوگوی دستگیره ایران توسط بایانگاه

طراحی لوگوی آتلیه راتا توسط بایانگاه

در میان لوگوهای ارائه شده لوگوی نوشتاری و لوگوی تصویری از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و تأثیرگذاری بیشتری در ذهن مخاطب دارند، از این رو بیشتر برندهای مشهور دنیا از این دو نمونه، جهت طراحی لوگوی مخصوصشان استفاده می‌کنند.

اگر قصد دارید تا یک لوگو اختصاصی و جذاب برای برندتان طراحی کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کارشناسان شرکت بایانگاه به عنوان پیشتازان طراحی لوگو در تهران کمک بگیرید، تا بتوانید یک لوگوی اختصاصی، منحصر به فرد و خاص برای محصولاتتان داشته باشید.

جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو  کلیک کنید.

 

تلفن تماس بایانگاه جهت مشاوره رایگان در زمینه انجام امور تبلیغاتی شما:

88747014
09121581165

اگر قصد دارید تا از طراحی لوگو در تهران جهت لوگوی اختصاصی مد نظرتان بهره بگیرید، باید ابتدا انواع لوگوهای مرتبط با محصول خود را بررسی کنید و اطلاعات دقیق و کاملی از لوگوی مد نظرتان به طراح ارائه نمایید، تا فرآیند طراحی لوگو در تهران به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد.

طراحی لوگو در تهران

لوگوهایی که در تهران طراحی می‌شوند ممکن است به صورت لوگوهای نوشتاری، لوگوهای انتزاعی، لوگوهای تصویری، لوگوهای ترکیبی و… غیره باشند. نوع لوگوی طراحی شده کاملاً طبق خواست مشتری صورت می‌پذیرد و هیچ قانون ثابتی جهت طراحی لوگو در تهران وجود ندارد.

اگربه دنبال طراحی لوگوی حرفه ای هستید، اما با انواع لوگوها آشنایی ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و درباره طراحی لوگو اطلاعات جامع‌تری به دست بیاورید.

 

طراحی لوگوی نوشتاری

بسیاری از برندها از لوگوهای نوشتاری جهت مطرح کردن محصولاتشان استفاده می‌کنند، لوگوهای نوشتاری طبق حروف اولیه نام شرکت ارائه می‌شوند.

در طراحی لوگو از فونت‌های اولیه و معمول در طراحی لوگوی نوشتاری استفاده نمی‌شود، بلکه طراح سعی می‌کند لوگوی نوشتاری را با طراحی خاص و ویژه‌ای عرضه کند، تا حروف برای همیشه در ذهن مخاطب ماندگار شوند.

در طراحی لوگوی نوشتاری با بولد و ضخیم کردن قسمتی از متن، قدرت آن قسمت را به نمایش می‌گذارند، تا مخاطب ناخودآگاه تمرکز بیشتری در آن قسمت داشته باشد. همچنین حروف می‌توانند به صورت چند رنگ و سایه روشن طراحی شوند، تا جذابیت لوگوی نوشتاری بیشتر شود.

از معروف‌ترین لوگوهای نوشتاری می‌توان به لوگوی VAIO برند سونی اشاره کرد، در کل مفهوم این لوگو در حروف A و V به معنای سیگنال‌های آنالوگ و در حروف I و O نشان دهنده صفر و یک کامپیوتری است.

طراحی لوگو در تهران

جهت مشاهده نمونه کارهای بایانگاه اینجا کلیک کنید.

طراحی لوگوی شرکت آراد کاوش توسط بایانگاه

طراحی لوگوی شهدناب طوبی توسط بایانگاه

طراحی لوگوی شرکت کارما پارت توسط بایانگاه

 

 

طراحی لوگو نمادین

در طراحی لوگو نمادین بیشترین توجه به سمت ظاهر و شکل لوگو منعطف می‌شود، زیرا این طراحی لوگو در تهران باید به گونه‌ای صورت بپذیرد که تمامی اشخاص قادر به تشخیص آن باشند. به عنوان مثال آرم خودروهایی مانند بنز، تویوتا و لوگوهای طراحی شده در برنامه‌هایی مانند توییتر و اندروید، از نمونه لوگوهای نمادین هستند. لوگوی نمادین باید با محصول عرضه شده ارتباط معنایی قوی داشته باشد و نام محصول را در ذهن همگان ماندگار کند، به عنوان مثال لوگو اندروید نماد یک ربات است که با شکل ظاهری جذاب و منحصر به فردی ارائه شده است، تا همگان با دیدن این تصویر سیستم عامل اندروید را در ذهنشان تصور کنند.

طراحی لوگو در تهران

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.