سفارش طراحی لوگو-آتلیه طراحی و چاپ

/, طراحی نشان, عنوان/سفارش طراحی لوگو-آتلیه طراحی و چاپ

سفارش طراحی لوگو

مشاهده نمونه کارها

طراحی لوگوی حرفه ای

طراحی لوگوی حرفه‌ای نسبت به لوگوهای معمولی نیازمند دقت و خلاقیت بیشتری است؛ زیرا این نمونه از لوگوها معمولاً به صورت لوگوهای ترکیبی یا انتزاعی هستند.

اگر علاقه‌مند هستید که طراحی یک لوگو حرفه‌ای و منحصر به فرد را از یک مرکز طراحی لوگو در تهران بخواهید، باید در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت در اختیار شرکت مد نظر قرار دهید.

سپس با توجه به سفارش طراحی لوگو، طراح سه تا 5 طرح ساده را به صورت طراحی ابتدایی در اختیار مشتری قرار می‌دهد، تا بتواند یک طرح را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنید.

نوع شکل ظاهری لوگو بسته به سفارش مشتری می‌تواند به صورت لوگو تصویری، لوگو نوشتاری، لوگو ترکیبی و… باشد.

پس از اتمام طراحی و تأیید نهایی لوگو، هزینه باقی مانده از مشتری دریافت می‌شود و لوگو به وی ارائه می‌گردد. این لوگو تنها منحصر به شرکت مورد نظر است و هرگونه کپی برداری از روی آن غیرقانونی خواهد بود.

بنابراین با استفاده از لوگو مد نظر می‌توانید تبلیغات گسترده‌ای را جهت به شهرت رسیدن شرکتتان انجام دهید. تا بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید و محصولاتتان فروش بیشتری داشته باشند.

 

 

طراحی انواع کاتالوگ

شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو در صورت نیاز می‌تواند خدمات طراحی انواع کاتالوگ را نیز به مشتری ارائه کند. بنابراین می‌توانید هم‌زمان با سفارش طراحی لوگو سفارش طراحی کاتالوگ را نیز ثبت کنید.

کاتالوگ طراحی شده به خوبی می‌تواند یک لیست کامل با جزییات کلی از محصولات به نمایش بگذارد و محصولاتتان را همانند یک مجله تصویری به مشتری معرفی کند.

طراحی کاتالوگ

جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو  کلیک کنید.

شاید در نظر اول سفارش طراحی لوگو امری ساده و پیش و پا افتاده به نظر برسد؛ اما قبل از این که یک لوگو سفارش دهید. باید به این نکته توجه داشته باشید که، لوگوی شما نشانگر کیفیت محصولاتتان و میزان اهمیت مشتریان خواهد بود.

بنابراین اگر از لوگوهای نامناسب جهت تبلیغات محصولتان استفاده کنید، ممکن است نتوانید مشتریان را به خوبی جذب کنید و علاقه‌مندی آن‌ها نسبت به استفاده از محصولاتتان کاهش پیدا کند.

استفاده از حروف جذاب و منحصر به فرد، در کنار طراحی‌های خاص و رنگ بندی‌های ویژه در سفارش طراحی لوگو از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا طراح باید به گونه‌ای حروف و تصاویر را در کنار هم استفاده کند که لوگوی طراحی شده برای همیشه در ذهن مخاطب ماندگار شود.

هزینه سفارش طراحی لوگو

هزینه‌ای که جهت سفارش یک لوگو منحصر به فرد پرداخت می‌کنید باید مقرون به صرف باشد. به عنوان مثال یک لوگو جذاب که جهت برند خاص و هیجان انگیزی طراحی می‌شود، به نسبت هزینه بیشتری نسبت به یک لوگو ساده خواهد داشت.

زیرا طراح باید لوگو را به گونه‌ای ارائه کند که علاوه بر شکل ظاهری خاص و منحصر به فرد، پیام سازنده را نیز منتقل کند. با این وجود اگر یک لوگو پیچیده با طراحی منحصر به فرد جهت برندتان نیاز دارید، باید هزینه بیشتری را در نظر داشته باشید.

شاید در نگاه اول هزینه سفارش طراحی لوگو غیرمعقول به نظر برسد، اما باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشید که این هزینه تنها یک بار پرداخت می‌شود و شما می‌توانید سال‌ها از لوگوی استفاده کنید.

سفارش طراحی لوگو

مشاهده نمونه کارها

طراحی انواع لوگوهای گوناگون

قبل از این که یک لوگو خاص برای برندتان طراحی کنید، بهتر است از طراحی انواع لوگوهای گوناگون که در دنیای اینترنت وجود دارد کمک بگیرید؛ زیرا برندهای سرشناس و مطرح از بهترین طراح‌ها جهت ارائه یک لوگو منحصر به فرد بهره می­گیرند.

بنابراین لوگو برندهای سرشناس می‌تواند نمونه‌های جذابی جهت الگو گرفتن باشد! هر چند ایده گرفتن به تنهایی کافی نیست و هنگام سفارش طراحی لوگو باید به ذوق و خلاقیت طراح نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید.

اگر طراح خلاق باشد، به خوبی می‌تواند حروف را به گونه­ای طراحی کند که مفهوم مورد نظر را منتقل سازند. همچنین رنگ بندی‌هایی که طراح استفاده می‌کند ممکن است تنها از ترکیب رنگ‌های هم خانواده باشد.

این رنگ‌ها در ترکیب با رنگ‌های خنثی باید به گونه‌ای استفاده شوند که، علاوه بر سادگی جذاب و گیرا نیز به نظر برسند.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.